logo3.png

Історія українського війська

Нема в наявності
369 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Відейко М., Галушка А., Лободаєв В., Майоров М., Примаченко Я.
Підрубрика Історія України
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 416
Палітурка тверда матова (супер-обкладинка)
  • Опис
  • Характеристики

Офіційна анотація
Ілюстроване видання у суперобкладинці!

Перший за 80 років систематичний науково-популярний виклад історії військової справи: від появи професійних військових спільнот на території України в Давню добу до участі українських збройних формувань в Антитерористичній операції на сході України, де народжується сучасна українська армія. Справжньою цінністю видання є більш ніж 500 фотографій з колекції Національного історичного музею України та художніх реконструкцій відомого українського ілюстратора Олександра Ком’яхова. Вони відображають всю багатоманітність військового спорядження та озброєння військових формувань у різні періоди історії.

Автори книги — історики-науковці та викладачі провідних університетів України і Великобританії: М. Відейко, А. Галушка, В. Лободаєв, М. Майоров, Я. Примаченко,
А. Руккас, Є. Синиця, О. Сокирко, А. Харук, Б. Черкас.


Цікаве видання яке ґрунтовно висвітлює розвиток українського війська починаючи з давнбї України, до армій які зараз, виборюють територіальну цілісність нашої держави. Видання доповнене цікавими та пізнавальними ілюстраціями, які в повні розкривають всю хронологію розвитку української армії.


ISBN 978-617-12-1472-9
Рік 2016
Артикул 547562
Мова Українська

З цим товаром купують

0
70 грн
Підписатися
0
79 грн
Підписатися