logo3.png

Хлопчик на літо. Прощання

Нема в наявності
24 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Баргум Юган
Підрубрика Сучасна світова
Видавництво Літопис
Кількість сторінок 274
Палітурка м'яка глянцева
  • Опис
  • Характеристики

Книжка сучасного фінського автора, який пише шведською мовою, порушує одвічні проблеми взаємин між чоловіком і жінкою, між батьками та дітьми. Це захопливі історії про буденне і звичайне, водночас глибоке і вічне.

«Хлопчик на літо», створений 1984 року в реалістичному стилі, є настроєвою розповіддю про літні вакації сімнадцятирічного хлопця, його дорослішання, дружбу, юнацьке кохання та розчарування. Властиво, це спогад зрілого чоловіка про найкраще літо в його житті, коли воднораз він пізнав, що таке доросле життя, пристрасть і каяття, дружба і зневіра, це роман без хепі-енду.

Роман «Прощання» — створений два роки тому і є циклом новел, об’єднаних однією ідеєю: життя — це суцільне прощання, яке потрібно навчитися переживати як драму. Цей твір, як стверджує перекладач, радше замкнуте коло, де другорядний персонаж попередньої новели домінує в наступній і де остання новела пов’язана із сюжетом та персонажами першої. Але насправді головний герой кожної один і той самий — прощання, препароване в різних іпостасях.


ISBN 966-7007-45-6
Рік 2005
Артикул 186495
Мова Українська

З цим товаром купують

0
54 грн
Підписатися
0
59 грн
Підписатися
0
58 грн
Підписатися