logo3.png

Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі

В наявності (2 шт)
117 грн 130 грн
Поділитись
Письменник Тімоті де Фомбель
Підрубрика Підліткові, Сучасна світова, Природничі науки, Фантастика, фентезі
Видавництво Час Майстрів
Кількість сторінок 368
Палітурка Тверда матова
Серія Тобі Лолнесс
  • Опис
  • Характеристики

Підкоривши книжковий світ не одного десятка країн, завоювавши більше 20 престижних французьких і міжнародних літературних нагород і премій, подарувавши світову славу молодому паризькому драматургу і письменнику, двотомник «Тобі Лолнес» нарешті розпочинає свою тріумфальну ходу по теренах читацької України.

Гостросюжетне «екологічне фентезі», досить не зрозумілий жанр для пересічного українця. Але приходить час для змін і видавництво «Час Майстрів» друкує твір Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс». В детально продуманому фантастичному світі, діти зможуть побачити аналогію з реальністю. Це історія про маленьку людину, яка прагне змінити світ самотужки.

Крихітний хлопець, менший ніж за два міліметри, живе з батьками разом на дереві. Саме це дерево і є для нього всесвітом. Але все змінюється, коли батько хлопця робить відкриття про те, що сік з дерев можна перетворювати на джерело енергії для механізмів. Але батько не спішить з проголошенням своїх неймовірних відкриттів, бо розуміє, що це погубить їхню домівку — чарівне дерево. Через це сім'я Лолнесс опиняється за ґратами. Втекти від небезпеки вдається тільки сину Тобі, який тепер змушений боротися з бандою злодіїв, для того щоб врятувати від загибелі батьків та його улюблене дерево.


ISBN 978-966-915-155-1
Рік 2016
Артикул 546641
Мова Українська

З цим товаром купують

0
70 грн
Підписатися
0
44 грн
Підписатися