logo3.png

Акції

З нагоди Міжнародного дня грамотності, який святкують 8 вересня пропонуємо вам прокачати й свою грамотність, принаймні підрехтувати. Підібрали для вас 30 книг, як цьому допоможуть.
До вашої уваги, книги українських авторів, які користувались найбільшою популярністю у 2017 році серед замовників інтернет-книгарні ВсіКниги. Акційна знижка на ці книги -10% триває з 15 по 20 серпня.
Навчатись ніколи не пізно. Чуєте? Ми серйозно. Якщо ви коли-небудь тяжко видихали повітря з думкою: "Ех, чому я в свій час цього не вивчив", то нарешті перестаньте це робити. В епоху технологій і доступності інформації ви можете оволодіти будь-якими знаннями, у будь-який час. Але, не забувайте, що робити це все ж потрібно системно. а допоможуть у цьому звісно ж книги.
Говорячи про вплив різних видів усної народної творчості на життя людини в цілому, не можна не відзначити їх особливу роль, яку вони відіграють в дитинстві. Особливо хочеться сказати про вплив казки. Казка для дитини — не чиста вигадка. Казкові герої живуть для дитини своїм окремим життям, впливаючи на його світогляд і почуття. Слухаючи або читаючи твори в дитини неймовірно швидко розвивається фантазія, покращується пам’ять та логіка.
На добірку діє знижка -10% з 27 вересня по 4 жовтня.