logo3.png

Акції

Корисних звичок багато не буває. Як і якісних книг для самовдосконалення. Вваєаємо весну ідеальним часом для нових починань. Тож якщо ви чекали якогось знаку про те, що настала пора змінюватись, то ось він. -10% на топ-20 книг з саморозвитку, які допоможуть сформувати нові корисні звички та прокачають ті, якими вже володієте. Акція триватиме з 25 квітня по 1 травня.
Ці книги не просто закохують у себе малечу своєю незвичайністю та нетиповістю, а ще у добре навчають нових знань та умінь. Перед вами 20 ігрових книг, новий формат дитячих видань, який підкорив мільйон дитячих сердець по всьому серцю. До дня книги на всі книги з добірки знижка -10%.
Цю акцію ВсіКниги підготувалі для шанувальників сучасної української творчості. У добірці книги 10-ти молодих українських письменників, які не так давно почали свою письменницьку кар'єру, але це не заперечує той факт, що їм вдалось створити вартісні твори. Спеціально до Міжнародного дня книги -10% на всі книги з добірки з 19 по 24 квітня.
Спеціально до Міжнародного дня книги ВсіКниги підібрали кращі зразки літературної творчості. Не лишились поза увагою і сучасні українські письменники. Тут знайшлось місце "головним" творчим сучасником, які вже зробили вагомий внесок у розвиток українського писемного слова. На всі книги з добірки діє знижка -10% з 19 по 24 квітня.
Спеціально до Міжнародного дня книги та авторського права ми, спільно з партнерським порталом української книги "Друг читача" переклали пізнавальну інфграфіку про найпопулярніші книги за всю історію людства. Оригінал можна знайти тут.