logo3.png

Акції

Спеціально для найсумлінніших учнів ми зібрали твори з оновленої шкільної програми з української та зарубіжної літератури у одному місці. Зверніть увагу, що на жаль ці добірки не є вичерпними, адже деякі твори не доступні для продажу, а у деяких книг закінчився наклад, але ми всіляко докладатимемо зусиль, щоб максимально розширити доступність шкільної програми.
Спеціально з нагоди державного свята Дня Конституції на дитячі книги про історію та минувшину знижка -10%. Акція триватиме з 27 червня по 3 липня.
Лавина новинок, тільки так можна охарактеризувати кількість новинок перед головною книжковою подією весни — Книжковим Арсеналом. Але, без паніки, якщо розкласти книги по своїх полицях, то все виглядає пристойно. Навіть, упорядковано. У цій добірці представляємохудожні, дитячі та нон-фікшн (тобто не художні, науково-популярні та публіцистичні видання) новинки цієї весни.
Корисних звичок багато не буває. Як і якісних книг для самовдосконалення. Вважаємо весну ідеальним часом для нових починань. Тож якщо ви чекали якогось знаку про те, що настала пора змінюватись, то ось він. -10% на топ-20 книг з саморозвитку, які допоможуть сформувати нові корисні звички та прокачають ті, якими вже володієте. Акція триватиме з 25 квітня по 1 травня.