logo3.png

Акції

Лавина новинок, тільки так можна охарактеризувати кількість новинок перед головною книжковою подією весни — Книжковим Арсеналом. Але, без паніки, якщо розкласти книги по своїх полицях, то все виглядає пристойно. Навіть, упорядковано. У цій добірці представляємохудожні, дитячі та нон-фікшн (тобто не художні, науково-популярні та публіцистичні видання) новинки цієї весни.
Тримаємо вас у курсі останніх надходжень до нашої крамнички. Квітень був місяцем плідним, тож не соромно перед відданими книголюбами і справді є що показати. Зазирайте у добірку.
Найкращий спосіб шанувати творчість письменника - читати його книги. А день народження - хороший привід згадати  про кращі здобутки автора. Цього тижня іменинників чимало. І на всі їхні твори з 25 квітня по 1 травня знижка -10%. Також цього тижня літературний календар наповнений й іншими визначними датами, з цих поважних нагод пропонуємо також тематичні знижки. Повний літературний календар можна переглянути у розсилці від ВсіКниги.
Корисних звичок багато не буває. Як і якісних книг для самовдосконалення. Вважаємо весну ідеальним часом для нових починань. Тож якщо ви чекали якогось знаку про те, що настала пора змінюватись, то ось він. -10% на топ-20 книг з саморозвитку, які допоможуть сформувати нові корисні звички та прокачають ті, якими вже володієте. Акція триватиме з 25 квітня по 1 травня.
Як швидко б не розвивалось суспільство, технології та погляди на виховання — важко уявити дитинство без казок. І це абсолютно правильно, адже казка просто необхідна для гармонійного розвитку маленької людини. Слухаючи, як турботливі батьки читають, дитина буде відчувати увагу та турботу. А ще прочитана перед сном казка або повчальна книга - запорука міцного сну та приємних снів.
Акційна пропозиція на книги з добірки діють протягом 25.04.2017 — 01.05.2017