logo3.png

Акції

Як часто ви не можете пригадати назву книжки й прохаєте консультанта\друга\гугл знайти ту саму, "з червоною обкладинкою"?;) Ми дібрали для вас 25 "червоних" книжок, щоб пошуки стали легшими! А для підтримання духу свят, що стрімко промайнули повз, на всі книжки добірки діє знижка -7% з 10 по 16 січня 2018 року.
Ці твори по-різному,  тим чи тим чином, були знехтувані: якісь з них відмовлялись друкувати видавці, інші не користувались спочатку популярністю серед читачів, а деякі не помітили й не оцінили українські читачі. Та команда всіляко прагне, щоб достойні твори потрапили до читачів, тож з 3 по 8 січня на книги з добірки діє знижка -10%.
Фініш 2017 року вже близько, і книжковий також. Тож час гордо озирнутись назад і згадати, які книжки користувались найбільшою популярністю серед наших замовників, або як ми вас з любов'ю називаємо - всікнижних книголюбів. Тільки цього тижня на весь топ діє знижка -10%. (26 по 31 грудня).
У цій добірці зібрались найатмосферніші дитячі книжечки з рідзвяною атмосферою. Поспішайте зробити замовлення і потішити малечу яскравим захопливим виданням.
Які дитячі книги користувались найбільшім попитом серед дитячої аудиторії у 2017 році? Можна дізнатись у підсумковому топі на ВсіКниги. До ТОП-50 дитячих книжок увійшли видання, яки найчастіше замовляли для дітей на ВсіКниги у 2017 році. З 26 по 31 грудня на всі книги з добірки діє знижка -7%.