logo3.png

Акції

Завдання кожної абетки це — навчити дитину читати та доставити радість й задоволення (як нагороду на виконану важку працю). Це одна з найважливіших книг в житті кожної людини. Яскраві, кольорові, з різними методиками запам'ятовування літер — ВсіКниги підібрали 10 видань, які неодмінно сподобаються маленьким читачам.
Свята — це не тільки привід зібратись родиною, а й чудова нагода пригадати традиції нашого народу. Спеціально з нагоди святкування Великодня ВсіКниги підібрали 20 інформативних і якісних книг про українські традиції.
Звичайно всі обожнюють Червону Шапочку, Колобка, Алісу та Вельветового Кролика. Проте сучасні дитячі персонажі нічим не поступаються класичним. ВсіКниги підібрали видання, які познайомлять та зачарують як малят, так і дітей старшого віку.
Весна аж ніяк не асоціюється з читанням в більшості людей, тим більше дітей. Це час для катання на велосипеді, гуляння в парках, виїздів на природу і планування літнього відпочинку. Куди тут книжкам! Проте ми підібрали 30 видань, головні герої яких так само натхненні весняним настроєм, погодою, святами та сонячним небом й з нетерпінням чекають розповісти про свої пригоди.
Вивчення іноземної мови не тільки корисне тим, що тренує мозок, а ще на практиці. Адже знання нової мови відкриває двері пізнання нових досвідів, культур, і звісно ж збільшує можливості бути успішною особистістю з широким кругозором. У цій добірці ми підготували книги, які допоможуть вивчати англійську, французьку, німецьку, польську мови. Словники та білінгви для читання. Акційна пропозиція діє з 4 по 10 квітня.