logo3.png

Акції

100 захопливих, непересічних, незвичайних, яскравих книг, які вартують літнього читання. Що таке літнє читання? Це оте найприємніше: на березі моря, біля басейну, у гамаку, в палатці, на дачі чи на балконі. Цього тижня (з 30 травня по 5 червня), на 100 книг для літнього читання знижка -10%.
Найкращі, найпопулярніші. Тільки так їх можна називати, адже це книги, які найчастіше замовляли наші улюблені всікнижні книголюби. До вашої уваги 20 книг, які користувались найбільшим попитом серед замовників ВсіКниги цієї весни.
Канікули справа весела та захоплива для кожної дитини. Проте не варто забувати про навчання та дізнаватися щось нове. Для цього ВсіКниги підібрали видання, які закохають малечу в читання.
Добірка включає деякі видання зі шкільної програми позакласного читання. Акційні знижки на пропозиції діють з 31.05.2017 до 07.06.2017.
Нарешті це свято літа настало! Подорожі з сім'ю, прогулянки з друзями, купа вільного часу та відпочинок від уроків! Але стоп! Літо літом, але читати теж треба. Щоб це заняття не потьмарило всі барви відпочинку, ВсіКниги підібрали тільки найякісніші на найцікавіші видання, гортаючи які дитина дізнаватиметься корисну інформацію та порине в світ казкової літератури.
Добірка включає деякі видання зі шкільної програми позакласного читання. Акційні знижки на пропозиції діють з 31.05.2017 до 07.06.2017.
Спеціально до святкування Дня Києва — видання про столицю зі знижкою -10%.