logo3.png

Акції

В минулій розсилці великою популярністю користувалась добірка розмальовок для дітлахів. Навіть деякі батьки говорили, що розділяли це цікаве заняття з малечею. Тож цього разу спішимо порадувати батьків добіркою антистерс-розмальовок.
Акційна знижка діє з 21 по 27 серпня 2017 року.
Так-так, це найгарячіші, найпопулярніші книги літа з яким вже прощаємось, А от до книг, які часто замовляли ВсіКнижні книголюби можна повертатись знову і знову. Уважно перегляньте наш топ і запитайте себе: а чи не пропустив я якоїсь важливої книги?
До свята Першого Дзвоника, ми створили добірку книг з головними персонажами, які теж є першачками. Вони теж переживають, радіють, засмучуються та радіють. А ще вони навчать дітлахів як правильно поводитися в цей відповідальний день та впоратися з неймовірно великою гаммою почуттів. На добірку діє акційна знижка з  4 по 11 жовтня 2017.
Щоб поглянути на світ широко й правдиво, щоб через сторінки книг зазирнути у кожен куточок нашого величезного світу цього тижня на добірку літератури країн Європи, Азії та Америки знижка -10%. Акція триває з 9 по 14 серпня.