logo3.png

Акції

Так-так, про читання цих книг любителі книжкового дозвілля чомусь найчастіше прибріхують. Британське медіа The Telegragh детально дослідили це питання і виявили закономірність. Тож маємо довершений перелік з 10 книг, про читання яких найчастіше кажуть не правду. Але, як то кажуть, краще пізно, ніж ніколи. Пропонуємо почати їх читати вже зараз.
Видавництва знають, що червень в самому розпалі, тому друкують дитячі новинки ледь не кожного дня! Ми зі ВсіКниги обрали найкращі та розмістили в цій казково-літньо-спекотній дитячій добірці, та ще й зробили знижку -10% з 14.06.2017 по 21.06.2017.
До Дня дружби, який святкують 30 липня знижка -10% на художні книги про дружбу.
Так, ці книги на ті теми, на які не всім батькам комфортно відверто викласти все як є. Статеве дорослішання, а звідки я взявся, а чому у однокласниці немає тата, а чому всі ображають Петрика, а чому мене вважають пухкеньким, а куди подінеться дідусь, коли помре, а де тепер бабуся? І навіть якщо ви готові бути відвертими з своїми малятами й самі все викладете, все ж ці книги також не завадять. Тому що у художній, м'якій формі поінформують дитину про важливі елементи соціалізації та самоусвідомлення. А щоб зробити покупку цих книг приємнішою тримайте на них знижку -10% до 12 червня.
Найсвіжіші новинки на ВсіКниги. Топові останні надходження художньої, науково-популярної та мотиваційної літератури.