logo3.png

Акції

Всі ми мріємо, щоб на роботу як на відпочинок, щоб очі горіли від власної справи, а енергія не вигорала. Звісно це утопічна мрія, бо там де злети, там і падіння. Та є шляхи, які дозволять наблизитись до утопії. Сучасна бізнес-література нині якнайширше допомагає вивчити досвід успішних підприємств та лідерів, тому на старт, увага, читаємо. Знижка діє з 4 по 10 квітня.
Займаючись з цими книгами, малеча розвине свій інтелект, пам'ять, увагу, фантазію; навчиться думати, аналізувати, зіставляти, робити висновки. Спілкування з книгою розвиває мовлення дитини, зробить його образним, красивим.
Українське книговидання крокує в ногу зі світовим. Саме тому українським читачам доступна велика кількість сучасних світових бестселерів. Ці книги прочитані й визнані кращими мільйонами читачів. Тож давайте й ми дізнаємось про які важливі цінності та ідеї говорять за кордоном України.
Ці видання зорієнтують у сучасному українському літературному процесі. Тут представлені як дебютні твори наших сучасників, так і нові книги вже знаних українських письменників. Читай українське й насолоджуйся красою рідного слова!
Видавці не припиняють турбуватись про маленьких читачів, адже вони наше майбутнє. Вже зараз варто вкладати сили у їхній розвиток й разом братись за книгу. До того ж ці книги такі яскраві та цікаві. Перед вами 30 нових дитячих книг для дітей різних вікових категорій.