logo3.png

Акції

Спеціально до всесвітнього Дня мами на всі книги, які допомагають бути мамою знижка -10%. Акція діє з 12 по 15 травня.
14 травня В Україні відзначають День матері. Окрім обов'язкової святкової програми кожній матусі, варто згадати все-все-все, що може стосуватись материнства. А це неймовірна хмара різних речей, емоцій, обов'язків дій. Материнство вимагає енергії та зв'язку. ВсіКниги як завжди на варті емпатії, тому пропонуємо художні та дитячі книги у яких піднята тема материнства та стосунків між мамою й її дитиною.
Навіщо чекати, коли ваш малюк стане генієм, якщо вже зараз можна трішки допомогти і він вже ним буде. Ці книги створені для дітей, які з найменших років відчувають потяг до знань, відкриттів та науки. А цього тижня з нагоди визначної дати (11 травня 1916 — Альберт Ейнштейн привселюдно представив загальну теорію відносності) на всі книги з добірки знижка -10%.  Акційна пропозиція діє з 10 по 15 травня.
Можна називати ці назви "дивними", можна загадковими або інтригуїчими. Але висновок один: задум вдався і абсолютно не зрозуміло про що мова й всих цих книгах. З 3 (третього) по 10 травня на всі книги з добірки знижка -10%.
Ці дитячі книги мають не тільки дивні назви, а й чарівних героїв! Роздобудьки, Ґруффалятка, борошняні немовлята, смурфи, чудовиська, а також чорні, капості, живі та магічні книги! Обрати одне з цих казкових видань (а можливо й декілька) можна зі знижкою 10%. Акційна пропозиція діятиме з 03.05.2017 по 08.05.2017.