logo3.png

Акції

Володіти грамотно мовою — перша справа, якою повинна володіти освічена людина. Та українську мову не можна назвати аж такою легкою, щоб пройшовши одного разу шкільну програму, запам'ятати усі правила та винятки на все життя. Тому у цій добірці пропонуємо книги, які допоможуть відновити втрачені знання або ж їх розширять. На всі книги з добірки діє знижка -10% з 4 по 10 квітня.
Всі ми мріємо, щоб на роботу як на відпочинок, щоб очі горіли від власної справи, а енергія не вигорала. Звісно це утопічна мрія, бо там де злети, там і падіння. Та є шляхи, які дозволять наблизитись до утопії. Сучасна бізнес-література нині якнайширше допомагає вивчити досвід успішних підприємств та лідерів, тому на старт, увага, читаємо. Знижка діє з 4 по 10 квітня.
Займаючись з цими книгами, малеча розвине свій інтелект, пам'ять, увагу, фантазію; навчиться думати, аналізувати, зіставляти, робити висновки. Спілкування з книгою розвиває мовлення дитини, зробить його образним, красивим.
Уявіть ситуацію: ви довго обираєте книгу на подарунок, а виявляється, що вона вже є у отримувача. Або ще таке: книга не відповідає смаку читача. Жахливо. Але є речі, які точно сподобаються і навіть будуть корисні книголюбу. Які саме дивіться у нашій добірці подарунків.
Українське книговидання крокує в ногу зі світовим. Саме тому українським читачам доступна велика кількість сучасних світових бестселерів. Ці книги прочитані й визнані кращими мільйонами читачів. Тож давайте й ми дізнаємось про які важливі цінності та ідеї говорять за кордоном України.