logo3.png

Акції

Спеціально з нагоди державного свята Дня Конституції на дитячі книги про історію та минувшину знижка -10%. Акція триватиме з 27 червня по 3 липня.
Лавина новинок, тільки так можна охарактеризувати кількість новинок перед головною книжковою подією весни — Книжковим Арсеналом. Але, без паніки, якщо розкласти книги по своїх полицях, то все виглядає пристойно. Навіть, упорядковано. У цій добірці представляємохудожні, дитячі та нон-фікшн (тобто не художні, науково-популярні та публіцистичні видання) новинки цієї весни.
Корисних звичок багато не буває. Як і якісних книг для самовдосконалення. Вважаємо весну ідеальним часом для нових починань. Тож якщо ви чекали якогось знаку про те, що настала пора змінюватись, то ось він. -10% на топ-20 книг з саморозвитку, які допоможуть сформувати нові корисні звички та прокачають ті, якими вже володієте. Акція триватиме з 25 квітня по 1 травня.
Як швидко б не розвивалось суспільство, технології та погляди на виховання — важко уявити дитинство без казок. І це абсолютно правильно, адже казка просто необхідна для гармонійного розвитку маленької людини. Слухаючи, як турботливі батьки читають, дитина буде відчувати увагу та турботу. А ще прочитана перед сном казка або повчальна книга - запорука міцного сну та приємних снів.
Акційна пропозиція на книги з добірки діють протягом 25.04.2017 — 01.05.2017
Ці книги не просто закохують у себе малечу своєю незвичайністю та нетиповістю, а ще у добре навчають нових знань та умінь. Перед вами 20 ігрових книг, новий формат дитячих видань, який підкорив мільйон дитячих сердець по всьому серцю. До дня книги на всі книги з добірки знижка -10%.