logo3.png

Акції

Свята — це не тільки привід зібратись родиною, а й чудова нагода пригадати традиції нашого народу. Спеціально з нагоди святкування Великодня ВсіКниги підібрали 20 інформативних і якісних книг про українські традиції.
Весна аж ніяк не асоціюється з читанням в більшості людей, тим більше дітей. Це час для катання на велосипеді, гуляння в парках, виїздів на природу і планування літнього відпочинку. Куди тут книжкам! Проте ми підібрали 30 видань, головні герої яких так само натхненні весняним настроєм, погодою, святами та сонячним небом й з нетерпінням чекають розповісти про свої пригоди.
Вивчення іноземної мови не тільки корисне тим, що тренує мозок, а ще на практиці. Адже знання нової мови відкриває двері пізнання нових досвідів, культур, і звісно ж збільшує можливості бути успішною особистістю з широким кругозором. У цій добірці ми підготували книги, які допоможуть вивчати англійську, французьку, німецьку, польську мови. Словники та білінгви для читання. Акційна пропозиція діє з 4 по 10 квітня.
Володіти грамотно мовою — перша справа, якою повинна володіти освічена людина. Та українську мову не можна назвати аж такою легкою, щоб пройшовши одного разу шкільну програму, запам'ятати усі правила та винятки на все життя. Тому у цій добірці пропонуємо книги, які допоможуть відновити втрачені знання або ж їх розширять. На всі книги з добірки діє знижка -10% з 4 по 10 квітня.
Всі ми мріємо, щоб на роботу як на відпочинок, щоб очі горіли від власної справи, а енергія не вигорала. Звісно це утопічна мрія, бо там де злети, там і падіння. Та є шляхи, які дозволять наблизитись до утопії. Сучасна бізнес-література нині якнайширше допомагає вивчити досвід успішних підприємств та лідерів, тому на старт, увага, читаємо. Знижка діє з 4 по 10 квітня.