logo3.png

Акції

Займаючись з цими книгами, малеча розвине свій інтелект, пам'ять, увагу, фантазію; навчиться думати, аналізувати, зіставляти, робити висновки. Спілкування з книгою розвиває мовлення дитини, зробить його образним, красивим.
Уявіть ситуацію: ви довго обираєте книгу на подарунок, а виявляється, що вона вже є у отримувача. Або ще таке: книга не відповідає смаку читача. Жахливо. Але є речі, які точно сподобаються і навіть будуть корисні книголюбу. Які саме дивіться у нашій добірці подарунків.
Українське книговидання крокує в ногу зі світовим. Саме тому українським читачам доступна велика кількість сучасних світових бестселерів. Ці книги прочитані й визнані кращими мільйонами читачів. Тож давайте й ми дізнаємось про які важливі цінності та ідеї говорять за кордоном України.
Ці видання зорієнтують у сучасному українському літературному процесі. Тут представлені як дебютні твори наших сучасників, так і нові книги вже знаних українських письменників. Читай українське й насолоджуйся красою рідного слова!
Видавці не припиняють турбуватись про маленьких читачів, адже вони наше майбутнє. Вже зараз варто вкладати сили у їхній розвиток й разом братись за книгу. До того ж ці книги такі яскраві та цікаві. Перед вами 30 нових дитячих книг для дітей різних вікових категорій.