logo3.png

100 експрес-уроків української

Рейтинг:
В наявності (4 шт)
99 грн
Поділитись
Письменник Авраменко Олександр
Підрубрика Мовознавство
Видавництво #книголав
Кількість сторінок 192
Палітурка М'яка
Серія Уроки української від Олександра Авраменка
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Щоб без проблем освоїти тонкощі спілкування українською мовою, радимо придбати книгу «100 експрес-уроків української». У кишеньковому самовчителі стисло і просто пояснюються складні моменти слововживання і побудови фраз. «Холостяк» або «парубок», «вибирати» або «обирати», «Паска», «Пасха» або «Великдень», «по четвергам» або «по четвергах» — книжка дає відповіді на численні запитання і виправляє типові помилки.

Спочатку це були відеозаняття, які виходили щотижня на каналі «1+1» і набули такої популярності, що виникла необхідність у друкованій версії. Так з’явився самовчитель.

Автор посібника — відомий філолог-україніст, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка. Серед його учнів — політики і представники шоу-бізнесу. Своєю метою вчений вважає популяризацію рідної мови, але без академічності та наукового пафосу.

У виданні у простій формі розповідається про неточності, які зустрічаються у побутовому та офіційному спілкуванні українською. Кожна помилка коротко пояснюється та ілюструється кумедними зображеннями, які знімають офіціоз і полегшують засвоєння матеріалу. Оскільки матеріал подається у ігровій формі, посібник підійде як дорослим, так і дітям.


ISBN 978-966-97610-0-2
Рік 2016
Артикул 549484

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
99 грн
Підписатися
0
174 грн
Підписатися
0
139 грн
Підписатися
0
139 грн
Підписатися