logo3.png

150 думок митрополита Андрея Шептицького

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
107 грн
Поділитись
Автор Ференц Тереза
Видавництво Свічадо
Кількість сторінок 144
Палітурка Тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

"150 думок митрополита Андрея Шептицького" - це збірка богословських роздумів Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви (1900-1944рр.) на церковно-суспільну тематику. Ці роздуми - фрагменти з його пастирських послань, декретів, проповідей і наукових праць. Вони стануть своєрідним щоденним порадником на різні випадки життя. Їх можна читати цілісно або вибірково. Без перебільшення, кожне слово Митрополита, попри простоту його викладу, - актуальне, кожна думка - влучна і доречна на всілякі потреби і проблемні питання.

Для широкого кола читачів.

    "Був він великим сином Вселенської Католицької Церкви. Великим Українцем, вченим, мистецтвознавцем, покірним богомольцем і Митрополитом, рівного якому нелегко знайти не лише в нашій історії, але й загалом в останньому столітті нашої Церкви. В кожній ділянці чинний і письмом, і словом, і ділом, буквально до останнього віддиху життя. Словом, був він честю і окрасою нашої Церкви і Народу".
    (Із Прощального слова Патріярха Йосифа (Сліпого), виголошеного на похороні Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, Львів, 5 листопада 1944 р. Б.)


ISBN 978-966-395-871-2
Рік 2015
Артикул 542727
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо