logo3.png
Технології. Майбутнє

Дивовижні технології. Дизайн та інтернет речей

Рейтинг:
Нема в наявності
155 грн
Підписатися
Поділитись
Автор Роуз Девід
Підрубрика Науково-популярні
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 336
Палітурка тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Цікаво дізнатися, яких ще супер-функцій набудуть смартфони та інші гаджети? Чи може це будуть вже не просто смартфони, а портативні кишенькові телепорти? А «розумні будинки», якими вже й наразі нікого не здивують, читатимуть ваші думки, вгадуватимуть настрій? Вражає? А як вам розумний громадський транспорт, магазини, обладнанні дзеркалами з пам’яттю та предмети, що мають цифрову тінь?

Це не просто фантастика, — це технології, про які ми читали у фантастичних романах та бачили у фільмах. Гаманець із доступом до інтернету, який взаємодіятиме із вашим смартфоном, автівкою, холодильником та зубною щіткою — чому б ні? Девід Роуз не просто прогнозує, він фантазує, пропонуючи власні цікаві розробки та «чарівні» трансформації звичних нам речей, балансуючи на межі мрій та серйозного наукового підходу.
    
Вражаюче… справжній огляд «чарівних» технологій, їхніх основних властивостей та задач.(Kirkus Reviews)

Про автора:
Девід Роуз — інженер та успішний підприємець, який реалізував цілий ряд проектів в сфері інтернету речей, дослідник і викладач Массачусетського технологічного інституту, журналіст та письменник, який співпрацював із такими авторитетними журналами, як Discover, Engineering Inc., Home, iQ, Wired тощо.


ISBN 978-617-12-5388-9
Рік 2018
Артикул 556551

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують