logo3.png
Релігієзнавство та духовна література

Біблійні жанри і концепти в поезії Тараса Шевченка

Рейтинг:
В наявності (4 шт)
208 грн
Поділитись
Письменник Даниленко Ірина
Видавництво Києво-Могилянська Академія. Видавничий дім
Кількість сторінок 144
Палітурка тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книга Ірини Даниленко "Біблійні жанри і концепти в поезії Тараса Шевченка" — результат комплексного дослідження (іманентного, контекстуального, інтертекстуального) низки поетичних творів Шевченка, які виникли на перетині двох культурних дискурсів — сакрального (біблійно-християнського) й профанного (власне мистецького).

Всупереч поширеній у шевченкознавстві традиції — зосереджуватися здебільшого на змістовій складовій поетових творів, автор праці акцентує на розгляді поетики віршів Шевченка з паралельним потрактуванням їхньої семантичної складової.

Особливу увагу приділено проблемі жанрово-стильової специфіки Шевченкових творів. Їй присвячено підрозділи «Молитва як метажанр», «Молитва в Шевченковому поетичному просторі», «Переспіви текстів Святого Письма в Шевченковій поезії», «Подражанія»-наслідування текстів Святого Письма в Шевченковій поезії».

Книжка адресована науковцям, викладачам, аспірантам, студентам філологічного напряму, а також усім, кого цікавлять парадокси прочитання Шевченкових творів та проблема тісного взаємозв’язку сакрального й профанного у мистецькому дискурсі загалом та в Шевченковому поетичному просторі зокрема.


ISBN 978-966-518-717-2
Рік 2017
Артикул 552110

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо