logo3.png

БУДДИЗМ: філософія порожнечі

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
359 грн
Поділитись
Письменник Стрелкова Анастасія
Видавництво Києво-Могилянська Академія. Видавничий дім
Кількість сторінок 408
Палітурка тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

«БУДДИЗМ: ФІЛОСОФІЯ ПОРОЖНЕЧІ». Автор — Анастасія Стрелкова, кандидат філософських наук, науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАНУ.

Кількість примірників відповідатиме кількості надісланих замовлень. Бажаєте отримати свій примірник, зробіть замовлення сьогодні (без оплати).

Ця книга є першим в Україні фундаментальним дослідженням з філософії буддизму. Водночас вона є першою у своєму роді спробою дослідити буддизм не як строкате розмаїття доктрин окремих шкіл та напрямків, а як живе, внутрішньо цілісне філософсько-релігійне вчення, що постає на базі спільної для всіх його напрямків філософії – філософії порожнечі. Такий підхід дає змогу побачити нерозривність ідей буддійської традиції: від шкіл раннього буддизму Індії до середньовічного дзен-буддизму Японії. З іншого боку, «погляд крізь порожнечу» дає ключ до розуміння найширшого кола філософських проблем буддійської онтології, гносеології, етики, філософії мови.

До книги увійшли також переклади трьох буддійських сутр: «Малої сутру про порожнечу» (Чула-суннята-сутта), «Сутри серця» (Грідая-сутра) та «Діамантової сутри» (Ваджраччхедіка-праджняпараміта-сутра).

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться буддизмом і східною філософською думкою.

За матеріалом сайту Видавничий дім "Києво-Могилянська Академія".


ISBN 978-966-518-667-0
Рік 2015
Артикул 543075
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
44 грн
Підписатися
0
59 грн
Підписатися