logo3.png

Час second-hand (кінець червоної людини)

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
138 грн
Поділитись
Автор Алексієвич Світлана
Підрубрика Публіцистика
Видавництво Дух і Літера
Кількість сторінок 456
Палітурка тверда матова
Серія Червона людина. Голоси утопії
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ця книга стала останньою в циклі з п’яти праць Світлани Алексієвич під загальною назвою «Червона людина. Голоси утопії».
«Комунізм мав божевільний план, – розповідає авторка у передмові до книги, – переробити «стару» людину, «ветхого Адама». І це здійснилося… може, лише це й здійснилося. За сімдесят з гаком років у лабораторії марксизму-ленінизму створили окремий людський тип – «homo soveticus». Хтось вважає, що це трагічний персонаж, а хтось називає його «совком». Мені здається, я знаю цю людину, вона добре мені знайома, я з нею поруч, пліч-о-пліч, прожила чимало років. Вона – це я. Це мої знайомі, друзі, батьки».
Монологи, що потрапили до книги, авторка записувала протягом останнього десятиріччя, мандруючи всім колишнім Радянським Союзом.
«Час секонд-хенд» – це мій діагноз нам, діагноз тому, що ми зробили за 20 років, нашому злочинному романтизмові та, як я зараз вважаю, нашій мовчанці, нашій теперішній німоті й мовчанню еліти. Ми поступилися владою бандитам. Я навіть не знаю, як назвати. Це вже навіть не політики, а такий орден тих, хто має доступ до російського пирога. Ось вони його розділили, і це такий своєрідний орден».


ISBN 978-966-378-421-2
Рік 2015
Артикул 533032

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо