logo3.png

Часодії. Подарунковий комплект

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
1380 грн
Поділитись
Артикул 537243
Автор Щерба Наталія
Видавництво Школа ВД
Серія Часодії
Кількість сторінок 2368
Палітурка Тверда матова
Підрубрика Підліткові, Фантастика, фентезі
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація: Пропонуємо всі частини циклу «ЧАСОДІЇ» у новому подарунковому наборі, що якого входить:
-Часодії. Часовий ключ;
-Часодії. Часове серце;
-Часодії. Часова вежа;
-Часодії. Часове ім'я;
-Часодії. Часограма;
-Часодії. Часова битва;

Перша книга циклу, «Часовий ключ», вийшла в 2011 році тиражем 50 тисяч примірників після перемоги Наталії Щерби в конкурсі видавництва Росмен «Нова дитяча книга». На момент конкурсу назва книги була «Часовий ключ для Василини». «Часовий ключ» отримав 2-е місце в номінації «Кращий цикл, серіал і роман з продовженням» на фестивалі фантастики «Зоряний міст» у 2011 році і в тому ж році отримав премію «Аліса» за кращий дитячо-юнацький твір у фантастиці на конференції РосКон.

-Часодії. Часовий ключ — Василина звичайна дівчинка, яка живе з бабусею спокійним життям. Вона дізнається, що її батько — впливовий маг Ефлари, світу, що створений часовою магією. Закинута в цей світ, дівчинка не розуміє хто вона. Саме з цього починаються її неймовірні пригоди по країні Часу.
-Часодії. Часове серце —  дівчинка опиняється знову на Землі, де чекає поки зацвіте чарівна Пурпурова квітка, за допомогою якої можна врятувати Ефлару. Але втручається Дух Астрагор, який має власні плани на квітку.
-Часодії. Часова вежа — Василина доводить своє вміння керувати часом, але на її шляху стають закляті вороги. Чи зможе Василина повернути до життя фею Діану, вступити до часової школи і знайти ключ до серця найближчого друга?
-Часодії. Часове ім'я — Пригоди володарки ЧорноКлюча Василини змішані в її серці з великими переживаннями: чи з'єднається колись їхня родина? Чи вирішаться врешті-решт непорозуміння з її кращим другом? В кого ж таки вселиться підступний і страшний Дух Астрагор? І нарешті найголовніше - здобути часодійну річ у Чорній Кімнаті.
-Часодії. Часограма — Дух Астрагор, ворог ефларських часівників, повернувся та прагне помсти. Нортон Огнєв з допомогою своєї доньки Василини, кинув йому виклик. На героїв чекають цікаві, захопливі пригоди та запекла боротьба.
-Часодії. Часова битва — вирішальна битва за трон Часу. Всі загадки і таємниці будуть розкриті і ми нарешті дізнаємось на чиєму боці Час!
Відтепер кожен зможе відчути себе справжнім часодієм.


ISBN 978-966-429-298-3
Рік 2014
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо