logo3.png

Чудотворець Миколай

Рейтинг:
В наявності (6 шт)
38 грн 43 грн
Поділитись
Артикул 517991
Автор Дудар Павло, Богачова Наталія, Іваннікова Людмила, Сітарська Юлія
Видавництво Навчальна книга Богдан
Серія Моє маленьке Велике Різдво
Кількість сторінок 140
Палітурка м'яка глянцева
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Клавірна збірка пісенно-поетичних та церковних (Богослужбових)творів в супроводі: бандури, гітари, фортепіано та фонограми «мінус»,присвячених покровителю дітей

Клавірна збірка пісенно-поетичних та церковних (Богослужбових) творів в супроводі: бандури, гітари, фортепіано та фонограми «мінус», присвячених покровителю дітей святому Миколаю. Збірка укладена та адаптована викладачами вокалу, хору, ансамблю, загального фортепіано, бандури, гітари ДШМ м. Вишневого протягом 3-х навчальних років та на музичних заняттях й заняттях по фольклору в ДДЗ «Діти Світла» м. Києва

Схвалено для використання у навчально-виховному процесі за рішенням комісії з дисциплін художньо-естетичного циклу науково-методичної ради з питань освіти Міністерства Освіти і Науки України (протокол №4 від 16 листопада 2006 року).

Охороняється законом про авторське право. Свідотство про реєстрацію авторського права на твір із серії «Моє маленьке Велике Різдво» №19485 від 02. 02. 2007р.

Просвітницько-репертуарний посібник для тих, хто працює з дітьми молодших та середніх класів та їх батьків; на допомогу вчителям недільних шкіл та викладачам християнської етики, народознавства, музичного мистецтва в загально-освітніх школах; керівникам фольклорних, вокально-хорових та театральних колективів; любителям та шанувальникам української народної творчості.

Головною метою і завданням цієї збірки є: відродження та поширення кращих фольклорно-церковних традицій зустрічі і святкування найшанованішого нашими пращурами святого.

Чудотворець Миколай + CD


ISBN 978-966-10-1885-2
Рік 2012
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо