logo3.png
Економіка. Фінанси

Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
180 грн 200 грн
Поділитись
Автор Сенор Ден, Синґер Сол
Підрубрика Економічна теорія, Менеджмент, Маркетинг. Реклама та PR
Видавництво Yakaboo Publishing
Кількість сторінок 360
Палітурка Тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ізраїль - маленька країна, яка майже не має переваг на географічній і економічній мапі світу. Їй лише 60 років, населення - 7,1 млн людей, немає суттєвих корисних копалин, а довкола - хаос Близького Сходу. І тим не менше, саме ця маленька країна за короткий проміжок часу стає однією з передових держав світу. У чому секрет такого перевтілення? Це заслуга особливостей національного характеру, загартованого історією духу, розуму чи просто збіг обставин? На ці питання дає відповідь американський інвестор Ден Сенор книгою «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива».

Ця робота передовсім - про інновації і підприємництво. Заручившись підтримкою журналіста Сола Синґера, автор вирушив у подорож діловим світом Ізраїлю, щоб з’ясувати походження і природу багатства цієї бідної землі. В книзі наведені десятки бізнес-історій, які з успіхом були реалізовані в Ізраїлі та на основі яких автор намагається вивести кілька ключових правил.

Не дивлячись на невигідні стартові умови, ізраїльтяни зробили ставку на розвиток та інновації, вважаючи, що лише таким чином зможуть прийти до успіху. І вже у 2008 році в Ізраїлі було видано близько 8000 патентів. Для порівняння, всі сусідні країні отримали трохи більше 50.


ISBN 978-966-97633-0-3
Рік 2016
Артикул 550448

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують