logo3.png

ДНК особистості

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
175 грн
Поділитись
Автор Брукс Девід
Підрубрика Психологія
Видавництво Наш Формат
Кількість сторінок 376
Палітурка тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

«ДНК особистості» Девіда Брукса названа однією з найкращих книг року виданням The Economist. Визнана бестселером New York Times та Wall Street Journal, входить до списку мастрід Білла Ґейтса.
Щороку ми дізнаємося дедалі більше нових слів у галузі економіки, комп’ютерних технологій і маркетингу, натомість невпинно убожіє наш лексикон у сфері етики й моралі. Девід Брукс б’є на сполох: очевидно, що сучасне суспільство у гонитві за новаціями нехтує усталеними етичними принципами, втрачає моральні стимули й ідеали, руйнує свій духовний стрижень. «ДНК особистості» про те, як переглянути власні пріоритети і зосередитися на внутрішніх чеснотах. Вона покаже, як деяким людям вдалося проторувати шлях до сильного характеру і стати гідною особистістю. Їхні історії стануть для читача певними орієнтирами у пошуках власної стратегії гартування характеру, допоможуть пізнати себе, віднайти душевну гармонію і щастя.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ Потужна книжка, яка зачепить вас за живе. The Guardian
«ДНК особистості» дала мені ґрунт для роздумів. Вона змушує задумуватися над тим, що означає «добре жити».
Білл Ґейтс
Якщо ви впевнені в тому, що особливі, то зненавидите цю книжку. Але, якщо вам подобається вдумлива полеміка, то варто занести її до списку бажаних книжок на Facebook, щоб прочитати.
The Economist


ISBN 978-617-7388-08-0
Рік 2017
Артикул 551278

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо