logo3.png

Дванадцять війн за Україну

Рейтинг:
В наявності (3 шт)
129 грн 144 грн
Поділитись
Автор Савченко Віктор
Підрубрика Історія України
Видавництво Нора-друк
Кількість сторінок 480
Палітурка Тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

У 2014 році Україна вкотре зіткнулася з ненаситним імперським молохом і зуміла зупинити його розповзання. Гібридна війна, як основа московського панування, ведеться не тільки в окопах, це війна за існування народу, війна за історію і свідомість людей. В Україні знайшлися герої, здатні захистити країну, яка не бажає бути бідним і заляканим «молодшим братом».

Майже сто років тому в кінці 1917 року український народ вже стикався з гібридною війною московського зразка, програш в якій призвів до встановлення ленінсько-сталінської диктатури, масових репресій, голодоморів, концтаборів, знищення української інтелігенції…

Дванадцять війн, які кривавим вихором пронеслись по Україні 1917–1921 рр., в радянській історії носили назву «громадянська війна», але вони велися за володіння українськими ресурсами (людськими, продовольчими, енергетичними). У лютому 2017 року ми будемо згадувати революцію, яка дала нашим прадідам надію на кращу долю, але її ідеали сто років тому не втілилися в реальність, а були потоплені в крові. Ми знову отримали надію і завдання нашого покоління не упустити цей шанс.


ISBN 978-966-8659-87-4
Рік 2016
Артикул 549997

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо