logo3.png
Виховання. Література для батьків

Диво-пристрої для щойно-мам

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
147 грн
Поділитись
Автор Слободян Христя
Підрубрика Література для батьків
Видавництво Віват
Кількість сторінок 112
Палітурка Тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Автор книжки Христина Слободян, львів’янка, менеджер IT-проектів за фахом, знає про материнство не з чуток – вона сама виховує дворічну дочку Ксенію. Свої щоденники-спостереження, написані в легкій гумористичній формі, автор і зібрала в книжці, описуючи їх як кумедні «диво-пристрої». Христина вирішила трохи полегшити життя собі та іншим молодим матерям. Так, наприклад, автор хотіла б винайти зарядний пристрій для термінового поповнення ресурсів чи пульт для вимкнення зайвого шуму і докучливих порад оточуючих.

Нова книжка народилася просто з повітря, а точніше – з Інтернет-простору, де і мешкала до цього часу автор «мамського» блогу. Електронний проект Христини Слободян користується великим попитом серед користувачів, кількість яких сьогодні становить декілька тисяч. У своєму блозі Кристина описувала материнські будні й ділилася безцінним досвідом з іншими мамами, велика кількість яких стали першими критиками і рецензентами нової книжки.

«Христина Слободян дуже колоритно описує своє материнство, ділиться кумедними історіями, а також дає прості та ефективні поради, ховаючи їх за «диво-пристроями». За гумором та іронією криється ціла життєва філософія, яка полягає в простих речах – у любові до сім’ї, до себе і в позитивному ставленні до світу. «Диво-пристрої для щойно-мам» – це сучасна і своєчасна книжка, це книжка-рецепт, як насолоджуватися материнством», – говорить генеральний директор видавництва Юлія Орлова.

Друг Читача


ISBN 9786176901648
Рік 2015
Артикул 542363

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують