logo3.png

Емілі з місячного серпа. Книга перша

Рейтинг:
Нема в наявності
134 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 533226
Автор Монтгомері Люсі Мод
Видавництво Свічадо
Серія Емілі
Кількість сторінок 416
Палітурка Тверда матова
Підрубрика Підліткові, Світова класика, Середній шкільний вік
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Перед вами історія дівчинки - сироти, обдарованої талантом писати.
Дівчинки, якій заборонили розповідати свої ідеї вголос, а вона відповіла: "Але думати буду". Їй не дозволяли цілувати кота, а вона на те: "Я цілуватиму його лишень тоді, коли ніхто не бачить". Разом з Емілі Ви побуваєте у долині Чорної Водиці, дізнаєтесь, де живе Повелителька Вітрів і що таке Місячний Серп. Ви просто не зможете залишитись байдужим до Емілі, яка так любить життя, незважаючи ні на що.
Емілі – світла та щира дитина, яка бачить те, чого не зауважують інші. Вона вірить у Добрих Чарівниць, вигадує назви деревам, любить котів, спілкується з Повелителькою Вітрів і знає, що життя є таємничим і незнищенно прекрасним.
Але доля виявилася надто суворою до малої Емілі. Дівчинка майже не пам’ятає померлої мами, а тепер повинна пережити смерть найближчої людини – тата. Їй доведеться покинути рідний дім і перейти під опіку маминих родичів. Утім, дивовижна вдача Емілі, її вміння бути наполегливою, не по-дитячому відвертою у відстоюванні власних думок захоплять читача з першої сторінки. Вона у всьому бачить любов та красу, особливо в речах буденних. І цього у неї варто повчитися.
А ще Емілі має велику мрію, про яку неодмінно дізнаєтеся з першої книги цієї трилогії. Читати буде цікаво як підліткам, так і дорослим.


ISBN 978-966-395-319-9
Рік 2012
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо