logo3.png
Десять причин видалити акаунт із соцмереж просто зараз

Десять причин видалити акаунт із соцмереж просто зараз

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
178 грн
Поділитись
Артикул 569481
Автор Ланьє Джарон
Видавництво Віват
Серія Саморозвиток
Кількість сторінок 176
Палітурка тверда
Підрубрика Психологія, Саморозвиток. Мотивація
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ваші дані в соцмережах нещадно використовують, прикриваючись добрими намірами полегшити вам життя та можливість вибору. Через алгоритм, який підбирає вам пости в соцмережах, викривлюється ваше сприйняття інформації і навіть змінюється настрій: щасливі фото ваших успішних знайомих можуть лише ще більше засмутити вас, якщо вам і без того сумно. І ви самі в цьому винні: чому ви проводите весь вільний час у соцмережах?
Автор цієї книжки Джарон Ланьє наводить альтернативний спосіб ефективно використовувати нові технології та позбутися залежності від сповіщень, лайків і решти дофамінових гачків. А ще розповідає, як бути «котиком», — незалежним і свідомим.
Автор є засновником компанії, яка однією з перших почала продавати окуляри для віртуальної реальності та працює на Microsoft Research, тож від нього навряд чи очікуєш, що він буде протистояти розвитку цифрових технологій. Утім, він пояснює, що не всі сучасні технології корисні для нашого розвитку, а особливо соцмережі, які не дають суспільству розвиватися...


ISBN 978-966-982-095-2
Рік 2020
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо