logo3.png

Як обрати стиль лідерства

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
57 грн 60 грн
Поділитись
Артикул 552617
Автор Танненбаум Роберт, Шмідт Воррен
Видавництво #книголав
Серія Полиця нон-фікшн
Кількість сторінок 72
Палітурка м'яка
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Четверту книжку серії Harvard Business Review — «Як обрати стиль лідерства» — написали Роберт Танненбаум та Воррен Шмідт, відомі професори та консультанти з питань психології

Ви бос. Чи варто вам усі рішення ухвалювати одноосібно Чи, може, спершу обирати стратегію, а потім переконувати колег у правильності своїх ідей Обговорювати все з підлеглими, але остаточний висновок залишати за собою, чи доручати вирішення проблем своїй команді Кожен підхід в управлінні має свої переваги та недоліки.

Книжка «Як обрати стиль лідерства» аналізує різні моделі менеджменту, показує зразки лідерської поведінки і допомагає обрати саме той стиль керування, який буде доречним у конкретній ситуації та забезпечить ефективне досягнення бажаних цілей.

Роберт Танненбаум був американським професором з організаційної психології Університетської школи UCLA Андерсона (Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі). Відомий своїми роботами в галузі питань лідерства та організації.

Воррен Шмідт є президентом Chrysalis, Inc., навчальної та консалтингової компанії. Він також є професором у Південному Каліфорнійському університеті та в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.


ISBN 978-966-97639-4-5
Рік 2017
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо