logo3.png

How to Solve Problems Without Discussing Them

Рейтинг:
В наявності (100 шт)
170 грн
Поділитись
Артикул 564936
Автор Spashchenko V.
Видавництво Гамазин
Кількість сторінок 76
Палітурка тверда
Підрубрика Самовчителі і посібники
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

The Practical Guide invited readers to experience Solution-Focused thinking and communication that allows us to prevent getting stuck in the details of problems and to immediately move on to exploring the preferred future.
The Solution-Focused approach transforms Problem Talks into Solution Talks.
It is powerful instrument for creating and constructing the changes we want and generating the right energy to achieve the desired.


В професійному і особистому житті ми періодично стикаємося з проблемами, які вимагають рішень. І в кожного з нас є власні стратегії і способи виходу з небажаних ситуацій.
В Рішення-Орієнтованому підході ми вважаємо, що обговорення проблеми і обговорення рішень — два різних обговорення, з різним ФОКУСОМ УВАГИ і, як результат, з різними наслідками.
Практичний посібник знайомить читача з Рішення-Орієнтованим підходом до вирішення проблем і пропонує відразу ж почати практикувати його в повсякденному житті.
Підхід дозволяє не витрачати час і зусилля на розмови про те, що йде не так і як це виправити, а фокусувати увагу на БАЖАНИХ ЗМІНАХ і плані дій в обраному напрямку.


ISBN 9789662791280
Рік 2019
Мова Англійська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо