logo3.png

Тибет. Бубна-козир

Рейтинг:
Нема в наявності
84 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 548465
Автор Єшкілєв Володимир
Видавництво Лілея -НВ
Серія Схід/захід
Кількість сторінок 136+
Палітурка тверда
Підрубрика Сучасна українська
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

У книжці серії "Схід–Захід", проза знову поєднана з поезією.
Повість іванофранківця Володимира Єшкілєва "Тибет", що є повною версією тантричної повісті "П’ять тіл богині", газетна публікація уривків з якої свого часу викликала бурю емоцій на засіданні Київради, а також щоденники тибетських подорожей автора, котрі багато в чому сформували творчий світ Єшкілєва і стали джерелом його літературно-містичних історій.
Книжка презентує оригінальну, в чомусь провокативну й особливу за стилем "прозу свідчень" письменника, яка в останні роки знаходить чимраз більше поціновувачів.
Нагадаємо, що Володимир Єшкілєв (нар. 1965 р.) – автор дванадцяти романів, серед яких «Адепт», «Втеча майстра Пінзеля», «Шлях Богомола», «Ефект Ярковського», трилогія «Фаренґо», а також збірок прози, есе та публіцистики, упорядник резонансних антологій, письменник з числа відомих літераторів Станіславського феномену.
Натомість поезія Ігоря Бондаря-Терещенка (знаного в літературних колах як ІБТ) віддзеркалює український неомодерн. Вона образно-ущільнена, ускладнена мовними експериментами. В поезії ІБТ розгортається протест особистості проти зануреного у міфи і марення світу "надто звичайних людей", проти щоденної сірості, за якою ховається сильне і неспляче зло.
Ігор Бондар-Терещенко (нар. у 1964 р.) – поет, літературний критик, драматург, літмейкер. Автор низки поетичних збірок та літературознавчих досліджень. Живе в Харкові.

За матеріалами сайту: kurs.if.ua


ISBN 978-966-668-377-2
Рік 2016
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо