logo3.png

Інститут часу. У вирі зниклих світів

Рейтинг:
В наявності (904 шт)
229 грн 255 грн
Поділитись
Автор Левада Ганна
Підрубрика Сучасна українська, Фантастика, фентезі
Видавництво Гамазин
Кількість сторінок 872
Палітурка тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

«У вирі зниклих світів» це лише три історії циклу «Інститут Часу», три неймовірні подорожі у часі та просторі, де стираються грані між минулим і майбутнім, де не існує просторових перешкод і меж фантазії. Але пройти цей шлях можуть тільки справжні, ті хто вміє відрізняти добро від зла.

Дипломна робота для студентів може стати неабияким випробуванням, особливо якщо для її виконання потрібно вирушити в минуле. Даша і Микита відчайдушно беруться до проєкту, навіть не підозрюючи, скільки несподіванок він їм принесе і яка купа пригод чекає попереду. Минуле приховує багато загадок, але героям книги «Дипломна робота» під силу їх розгадати.

Таємничі зникнення та інші перипетії другої книги — «Місце, якого не існує» — триматимуть у напрузі до самого кінця. Мрії збуваються зовсім не так, як хотілося б героям, і хто знає, що станеться, коли вони відправляться в подорож африканською саванною? І коли пам’ять про них буде стерто?

Лише після таких двох мандрівок Даша і Микита будуть готові до головного випробування — участі в тисячолітній війні. Зустрічі з гігантами і міфічними богами очікують у третій книзі циклу — «Війна богів». Ця книга захоплює й не відпускає з першої до останньої сторінки.

Для кожної з мандрівок героям знадобиться справжнє кохання
і незламна дружба — лише вони допоможуть пройти всі випробування.

ISBN 9789662791457
Рік 2020
Артикул 567600

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
387 грн