logo3.png

Історія європейської цивілізації. Греція

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
503 грн
Поділитись
Письменник Еко Умберто
Підрубрика Всесвітня історія
Видавництво Фоліо
Палітурка тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація
Проект "Історія європейської цивілізації" охоплює період від античних часів до ХХ століття і поділений на три основних блоки: Античність (3 томи - Близький Схід, Греція, Рим), Середньовіччя (4 томи - Раннє середньовіччя, Високе середньовіччя, Пізнє середньовіччя, XV століття) і Сучасність (5 томів - XVI-XX століття). При створенні цього надзвичайного проекту його упорядник - видатний італійський вчений-філософ, літературний критик, письменник Умберто Еко - керувався мультидисциплінарним принципом: Історія, Філософія, Міфологія та релігія, Образотворче мистецтво, Література, Наука і техніка, Музика. Статті до розділів написані провідними італійськими фахівцями в кожній галузі.


"Історія європейської цивілізації. Греція" - сучасний підручник історії Європи, в якому представлена повна картина політичного, військового та культурного світу Стародавньої Греції. Дана робота охоплює довгий відрізок часу - від середини IV ти. до н.е. (з періоду першої урбанізації) і до падіння Римської імперії (476 р.).


Видання доповнено багатим ілюстративним матеріалом - як всесвітньо відомими шедеврами, так і першодруками із багатьох музеїв світу.

Ґрунтовне дослідження історії Греції під редакцією видатного письменника Умберто Еко.


Рік 2015
Артикул 543073

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...