logo3.png

Історія українського війська

В наявності (1 шт)
351 грн 399 грн
Поділитись
Письменник Відейко М., Галушка А., Лободаєв В., Майоров М., Примаченко Я.
Підрубрика Історія України
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 416
Палітурка тверда матова (супер-обкладинка)
  • Опис
  • Характеристики

Офіційна анотація
Ілюстроване видання у суперобкладинці!

Перший за 80 років систематичний науково-популярний виклад історії військової справи: від появи професійних військових спільнот на території України в Давню добу до участі українських збройних формувань в Антитерористичній операції на сході України, де народжується сучасна українська армія. Справжньою цінністю видання є більш ніж 500 фотографій з колекції Національного історичного музею України та художніх реконструкцій відомого українського ілюстратора Олександра Ком’яхова. Вони відображають всю багатоманітність військового спорядження та озброєння військових формувань у різні періоди історії.

Автори книги — історики-науковці та викладачі провідних університетів України і Великобританії: М. Відейко, А. Галушка, В. Лободаєв, М. Майоров, Я. Примаченко,
А. Руккас, Є. Синиця, О. Сокирко, А. Харук, Б. Черкас.


Цікаве видання яке ґрунтовно висвітлює розвиток українського війська починаючи з давнбї України, до армій які зараз, виборюють територіальну цілісність нашої держави. Видання доповнене цікавими та пізнавальними ілюстраціями, які в повні розкривають всю хронологію розвитку української армії.


ISBN 978-617-12-1472-9
Рік 2016
Артикул 547562
Мова Українська

З цим товаром купують

0
70 грн
Підписатися
0
79 грн
Підписатися
0
59 грн
Підписатися