logo3.png

Історя Ірландїі

Нема в наявності
89 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Маккормак Джон
Підрубрика Всесвітня історія
Видавництво Юніверс
Кількість сторінок 296
Палітурка тверда глянцева
  • Опис
  • Характеристики

Офіційна анотація
У книжці відомого автора розповідається про історію ірландського народу від періоду перших поселенців (бл. VII ст. до н.е.) аж до наших днів. Цікавий текстовий матеріал, побудований на реальних історичних подій, дотепні малюнки й ілюстрації, уривки з незабутнього ірландського фольклору - все це справляє глибоке враження на читачів. У кінці кожного розділу наводяться цікаві факти з історії Ірландії та біографій видатних громадян країни - полководців, митців, учених і політиків. Читач зможе багато довідатися по вікову боротьбу народу невеличкої країни за незалежність і здобуття перемоги в цій боротьбі.
Книжка призначена для студентів, викладачів вищих і середніх навчальних закладів, істориків, філологів і країнознавців - усіх, хто цікавиться історією кельтських народів та, зокрема, Ірландії.
Ця книга буде дуже близька українцю, з неї ви дізнаєтесь про войовничий народ Ірландії, який виборював свою незалежність багато століть. також родзинкою видання є чудові дотепні ілюстрації за мотивами ірландського фольклору.


ISBN 966-8118-16-2
Рік 2006
Артикул 209108
Мова Українська

З цим товаром купують