logo3.png
Класика дитячої літератури

Коли відпочивають янголи

Рейтинг:
Нема в наявності
45 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Аромштам Марина
Підрубрика Підліткові
Видавництво Грані-Т
Кількість сторінок 224
Палітурка тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

«Усе могло би скластися інакше, якби в мене був тато. Мама тоді могла б із ним порадитися. Порадилася б – і не віддала мене вчитися до Тетяни Володимирівни. Тетяна Володимирівна не сказала б: «Встати! Руки за голову!» Дідуся б це не нажахало, і він не наполіг би на тому, щоб перевести мене в іншу школу. І я не потрапила б у клас до Марсем. Це Марсем розповіла нам про янголів – про те, що вони повинні відпочивати. Відтоді минуло багато років. Але коли зі мною щось трапляється – погане чи добре, – я про це згадую…»  

Та перш ніж Марсем розповіла про янголів, у житті Аліни було чимало подій: В. Г. почав приходити в гості, принци здійснили подвиг, у клас прийшов новий учень, а з шафок позникали магніти…

Повість письменниці та педагога Марини Аромштам «Коли відпочивають янголи» удостоєна високих літературних відзнак. У Росії, на батьківщині автора, книжка здобула Велику премію Національної дитячої літературної премії «Заповітна мрія», до того ж, перше місце їй присудило саме дитяче журі. А у Європі вона стала однією з «Білих ворон–2011».


ISBN 978-966-465-350-0
Рік 2011
Артикул 415857

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують