logo3.png

Колискова Кусто

Рейтинг:
Нема в наявності
35 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 548374
Автор Деяк Томаш
Видавництво Крок
Кількість сторінок 132
Палітурка М'яка матова
Підрубрика Поезія, Сучасна українська
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

У тернопільскому видавництві «Крок» щойно вийшла друга збірка поета Томаша Деяка "Колискова Кусто". Це стало можливим завдяки перемозі Томаша у поетичному конкурсі Dictum 2014-го року, організованому видавництвом.

У збірку увійшли близько 80-ти текстів за останні півтори року, та двоє-троє старих, але дорогих для поета віршів.

«Колискова Кусто» вийшла у однійї серії з книжками яскравих представників сучасної української поезії – Юлії Мусаковської, Дмитра Лазуткіна та Олега Коцарева.

Томаш Деяк пояснює назву збірки так: «Мариністика – тематика яка набила усім осокмину в сучукрліті нарівні з елінством. Для мене ця збірка — спосіб подолати оцю хворобу автора-початківця, поставити рішучу крапку. Відповідно, увійшли тексти, які концептуально влились у цю канву – занурення у суть навколишнього світу, в його підводні мотиви. Звідси і назва – така собі данина пам’яті великого дослідника морів».

Томаш Деяк народився 19 листопада 1984 р. у місті Хуст Закарпатської області. Вже понад 10 років мешкає в Ужгороді. Поет, інтернет-маркетолог, учасник музичного гурту «Luciole» (екс «For Elle»). Автор збірки поезії «Гра з (лю)циферблатами», що вийшла у 2011 р. та отримала регіональну відзнаку «Поетичний дебют року». Організатор багатьох літературних заходів у м. Ужгород. Переможець експериментального музично-поетичного конкурсу Bunker Poetry Contest у 2014 році. Переможець поетичного конкурсу «Dictum» від видавництва «Крок».


ISBN 978-617-692-242-1
Рік 2016
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо