logo3.png

Коти-вояки. На волю!

В наявності (5 шт)
149 грн
Поділитись
Письменник Гантер Ерін
Підрубрика Молодший шкільний вік, Сучасна світова, Фантастика, фентезі, Підліткові
Видавництво АССА
Кількість сторінок 304
Палітурка Тверда
Серія Коти-вояки
  • Опис
  • Характеристики

Видавництво АССА представляє вперше українською мовою всесвітньо відому серію романів «Коти-вояки». За пригодами диких та вільних котів стежить вже не одне покоління дітей та підлітків, адже серія почала видаватися з 2003 року.

За милими та добрими котиками на обкладинці ховаються майже людські пристрасті. Домашній котик Рудько, має все чого б міг бажати кіт: хороших хазяїв, смачну їжу та тепле ліжечко, але він не почуваються щасливим і вирішує йти на волю до лісових котів. Там він отримує нове ім'я — Вогнесерд — і починає жити справжнім диким котячим життям. Зустрічає друзів та ворогів, порушує закони чотирьох котячих кланів, вчиться та навчає інших. Живе справжнім життям сповненим небезпек, але такий в нього вибір і для цього це важлива річ. Захоплива та неймовірно цікава історія про перетворення домашнього котика на справжнього мужнього воїна.

Вікові рекомендації авторів - з 9 років. Чотири Клани котів. Чотири потужні стихії. Чотири армії вояків, що живуть за законами честі та братерства. Приєднуйся до них, пригоди починаються!

ISBN 978-617-7312-45-0
Рік 2016
Артикул 548517
Мова Українська

З цим товаром купують

0
70 грн
Підписатися
0
79 грн
Підписатися
0
59 грн
Підписатися