logo3.png
Подарункові

Країна Сніговія

Рейтинг:
Нема в наявності
110 грн
Підписатися
Поділитись
Автор Єгорушкіна Катерина, Недериця Стефан
Підрубрика Малятам
Видавництво ФО-П Недериця С.С
Кількість сторінок 30
Палітурка тверда глянцева
Серія Музична казкотерапія для малят
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книга+CD
Книжка, яку Ви тримаєте в руках, - це унікальний плід творчої співпраці казкарки Катерини Єгорушкіноїта музиканта Стефана Недериці.
Уперше в Україні створено збірку казок про музику і поєднано із самою музикою!
Казкарка створила надзвичайний фантастичний світ, у якому ноти розмовляють, звучать, бундючаться, літають по всьому світу і збираються в чарівні кучугури, звідки кожен може їх узяти і створити власну неповторну музику. У цьому світі кожен (і навіть Сніговичок!) грає на музичному інструменті та з дитинства знає нотну грамоту. Цей світ сповнений дивами, натхненням і мудрістю.
Десять казок про музику, що містяться у книжці, допоможуть дитині не лише полюбити музику на все життя, а й навчать її основним музичним поняттям. До того ж, ці казки допоможуть дитині бути терплячою і працьовитою на шляху до своєї мети, адже, як сказав головний герой «Країни Сніговії»: «Коли є мрія - ти ніколи не втомишся її втілювати. Коли Бог кладе зернятко в серце, то треба неодмінно його проростити!».
Музикант і перший в Україні музичний терапевт Стефан Недериця саме для цього проекту створив новий музичний альбом, який містить 29 творів відомих класиків (Моцарт, Бах, Дебюссі та ін.) у поєднанні зі звуками зими: хуртовини, скрипучого снігу, ковзанки, багаття, снігурів, айсберга, що тане, і навіть-полярних гагар!
Тож тепер Ви маєте унікальну можливість насолоджуватись готовим казково-музичним твором.


ISBN 978-966-2522-01-3
Рік 2013
Артикул 533163

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
20 грн