logo3.png
Кричевські і Українська художня культура ХХ століття. Василь Кричевський

Кричевські і Українська художня культура ХХ століття. Василь Кричевський

Рейтинг:
Нема в наявності
500 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 6050/3
Автор Рубан-Кравченко Валентина
Видавництво Криниця
Кількість сторінок 704
Палітурка Суперобкладинка
Підрубрика Культурологія, Краєзнавство
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книга "Василь Кричевський" - перша частина трилогії "Кричевські і українська художня культура XX століття", що розпочинає серію видань "Мистецькі роди України".
Серія присвячена художній еліті, творчість і доля якої яскраво фокусують драматизм шляхів української культури, виявляють її самобутність і внесок у світову скарбницю. Висвітлення діяльності мистецьких династій, які збагачували й оновлювали національну традицію, стає вельми актуальним у наш час, коли на противагу все відчутнішим процесам глобалізації у світовій культурі зростає потяг до національної ідентичності, до глибинних народних джерел.
Митці роду Кричевських працювали в багатьох галузях художньої культури, а їх кращі твори стали національним надбанням.  У книзі йдеться про життєвий і творчий шлях родоначальника потужної мистецької династії, художника універсального таланту - Василя Кричевського - одного з великих Майстрів XX століття, які відкривали нові обрії творчості. Про його значення влучно сказав Св. Гординський: "Якщо уявити собі мистецтво якогось народу, як храм, що опирається на колони, то, власне, однією з таких колон українського мистецтва був Василь Григорович Кричевський". Творець нової української архітектури і перший художник кіно, живописець, графік і сценограф, майстер вжиткового мистецтва і дизайнер, педагог, дослідник і знавець народної творчості — усе це Василь Кричевський, ключова постать українського мистецтва минулого століття.
Книга містить великий документальний та ілюстративний матеріал, який дозволяє глибше зрозуміти мистецтво Майстра і відчути час, в який він жив і творив.


ISBN 966-7575-39-Х
Рік 2004
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо