logo3.png

Лаба - тлумачний словник музичного та мистецького сленгу

********
Нема в наявності
63 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Цеацура Оксана
Видавництво Український Ренесанс
Кількість сторінок 350
Палітурка м'яка матова
  • Опис
  • Характеристики

Тільки-но дитина переступила поріг підготовчого класу дитячої музичної школи, як за декілька днів вона стає... носієм та користувачем музичного сленгу. Вона виводить на нотному стані картошки та "сачкує" сольфу з перших уроків музикалки. Дехто, не прагнучи стати фаховими музикантами, навіть не підозрює, що коли, аматорствуючи, бере до рук гітару, на додачу до неї, отримує і сленгово-музичну лексику - блатні акорди, співаючи під них мєдляки та бистряки.
ЛАБА – міні-довідник (посібник) з діяльності у сфері шоу-бізнесу, що складається з двох частин: тлумачного СЛОВНИКА та ХРЕСТОМАТІЇ. Він містить ряд утаємничених мовних форм та їх розкодування, корисних порад, прийомів, винаходів та способів вирішення питань, що виникають у діяльності вітчизняного митця та фахівця шоу-бізнесу.
СЛОВНИК, містить близько 4000 слів та тлумачень до них. У додатку до нього викладено та прокоментовано велику кількість сталих мовних конструкцій, ідіом, прислів`їв та приказок, лозунгів тощо. А також – власні імена, поширені скорочення, синонімічний список. Алфавітно-тематичний покажчик сприяє конструктивному пошуку слів за ознакою тематичної належності.


ISBN 978-966-171-151-7
Рік 2009
Артикул 512423
Мова Українська

З цим товаром купують