logo3.png

Лабіринт самотності

Рейтинг:
Нема в наявності
86 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 534470
Автор Пас Октавіо
Видавництво Видавництво Анетти Антоненко
Кількість сторінок 216
Палітурка Тверда
Підрубрика Сучасна світова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Нобелівську премію з літератури видатний мексиканський письменник Октавіо Пас (1914—1998) одержав у 1990 році як поет. Книжка есеїв «Лабіринт самотності» уперше була надрукована за 40 років перед тим, у 1950. Та якби навіть це видання виявилося єдиною публікацією Октавіо Паса, його ім’я все одно назавжди залишилося б в історії не лише мексиканського, а й світового красного письменства. «Лабіринт самотності» — це проникливе дослідження мексиканської душі та наполегливий пошук мексиканської ідентичності, що їх можна коротко означити як мандрівку до витоків за назвою книжки іншого видатного латиноамериканця Алехо Карпентьєра. Поза сумнівом, есеї автора про непростий шлях становлення мексиканської нації стануть у пригоді не лише історикам, літературознавцям та філологам-іспаністам, а й широкому колу читачів, які на сторінках книжки, можливо, знайдуть для себе відповіді й на деякі наболілі питання українського державотворення.
Вперше друкуючи українську версію «Лабіринту самотності», видавництво та перекладач вшановують 100-ліття від дня народження Октавіо Паса.

Історія ХХ століття - це історія утопій, що обернулися концентраційними таборами.
Октавіо Пас

Будь-яка диктатура, чи то однієї людини, чи то партії, впадає в дві найулюбленіші форми шизофренії: монолог і мавзолей.
Октавіо Пас

«Лабіринт самотності» - найбільш оригінальний есей Октавіо Паса: критичне прочитання історії Мексики та її самобутності, це водночас і поетичне бачення її глибинної природи.
Енріке Краузе, мексиканський культуролог і видавець


ISBN 978-617-7192-03-8
Рік 2014
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують