logo3.png

Остання дорога

Нема в наявності
Підписатися
Поділитись
Письменник Мельничук Богдан
Видавництво Крок
Кількість сторінок 176
  • Опис
  • Характеристики

Нагороджений спеціальною відзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова–2015»

Богдан Мельничук роман «Остання дорога», який був нагороджений спеціальною відзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2015 році. Творчість Богдана Мельничука – це частково зізнання на кшталт щоденника, суміш різноманітностей, котрі дають змогу оглянути домену цілого, що вислизає від жанрів певніших.

У романі – струнка композиція, чіткий ритм, розклад, розмірність і разом із тим – момент мистецької гри, добрий смак до експерименту, пошук нового. Тексти Б. Мельничука – взірець ємності та стислості слова. Тематика його творчості – глибоке й достовірне розкриття життя сучасного суспільства, безжальний аналіз реальної дійсності.

Богдан Мельничук – письменник, редактор, журналіст, краєзнавець, автор багатьох книг різноманітних жанрів, один із небагатьох сучасних письменників, який пише для театру. Усього поставлено понад 30 його п’єс та інсценізацій. Ініціатор видання і співтворець першого в Україні регіонального чотиритомного “Тернопільського Енциклопедичного Словника”.

Ілюстрації та обкладинка: Володимир Якубовський


Рік 2016
Артикул 550588
Мова Українська