logo3.png

Laurus Patrimonium. Студії з ранньомодерної історії Центрально-Східної Європи

********
В наявності (11 шт)
136 грн
Поділитись
Підрубрика Альтернативна історія
Видавництво Laurus
Кількість сторінок 408
Палітурка м'яка
  • Опис
  • Характеристики

Офіційна анотація
Даний збірник об’єднує на своїх сторінках тексти українських та польських істориків присвячені людині ранньомодерної доби. Власне людина тут розглядається в широких контекстах, зокрема досліджується територія її існування від міського/сільського середовища, до географічного знання, вигаданих, конструйованих просторів, котрими реально чи віртуально пересувалися мандрівники.

З іншого боку, ці ж та інші тексти представляють ранньомодерне суспільство з точки зору структур, що його утворювали. Автори збірника вивчають різноманітні за своєю природою соціальні структури: домогосподарства, етнічні спільноти, гетьманський двір, надвірні почти, мікрогрупи міських урядників чи депутатів сеймиків. Діяльність цих інституцій визначалася правовими нормами, усталеними звичаєвими практиками, котрі теж стали об’єктом окремого вивчення.

Важливо, що за цими структурами, правовими колізіями, уявленнями, дослідникам вдалося не загубити окрему людину, з її індивідуальністю, прагненнями, життєвими стратегіями і вчинками. Тексти сповнені конкретними прикладами з життя «маленьких» чи «великих» людей, котрі майстерно вписані в більш широке тло ранньомодерної доби. Вживання епітету «майстерно» є таки не перебільшенням, адже авторами збірника стали зіркові українські та польські дослідники ранньомодерної доби, відтак, сподівання укладачів, що тексти знайдуть свого читача, мають всі підстави. Думається, що після прочитання цього збірника читачі зі свого боку будуть з нетерпінням очікувати на вихід наступних томів серії.


Це видання висвітлює дуже актуальну проблему місце людину у ранньомодерній добі. У книзі проаналізовано у різних площинах ранньомодерне суспільство, верстви та їхня стуркутура


ISBN 978-966-244-945-7
Рік 2015
Артикул 543414
Мова Українська

З цим товаром купують

0
67 грн
Підписатися
0
20 грн