logo3.png

Листи з України: поетична антологія

Рейтинг:
Нема в наявності
Підписатися
Поділитись
Видавництво Крок
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

У антології містяться оригінали і переклади віршів понад 50 сучасних українських поетів різного віку, найстаршим з котрих є Василь Голобородько. Варто також зазначити, що в публікації представлені як українські, так і російськомовні автори України. Оскільки книга називається «Листи з України», то митці представлені в ній своєрідними «відправниками», котрі надсилають свої вірші польській спільноті.

Ідея створення антології виникла в українського поета і музиканта Григорія Семенчука, котрий під час роботи над книгою радився з Юрієм Андруховичем, Богданом Задурою, Сергієм Жаданом, Олександром Кабановим. Над книгою працювало 15 перекладачів, багато авторів, а дизайн створювала арт-студія «Аґрафка» (художники Романа Романишин та Андрій Лесів).

Наразі антологія вийшла тиражем у 500 примірників кожної білінгви. Утім, за словами Григорія Семенчука, деякі польські видавництва вже зацікавлені зробити комерційний тираж польської версії, а презентація антології в Україні відбудеться уже після завершення Львівського місяця у Вроцлаві:

«”Про війну не буває поезії” – теза, варта найпильнішої нашої з вами уваи. Вона категорична і максималістична, і з неї випливає доволі складне – як у сенсі моралі, так і естетики – протиріччя. З одного боку, поети цієї антології не можуть не писати поезії про війну: вони в ній живуть. З другого боку, “про війну не буває поезії”».


Рік 2016
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...