logo3.png

Бузкові дівчата

Рейтинг:
Нема в наявності
202 грн
Підписатися
Поділитись
Автор Келлі Марта Холл
Підрубрика Сучасна світова, Історичний роман
Видавництво Нора-друк
Кількість сторінок 544
Палітурка тверда матова
Серія Читацький клуб
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Протягом 10 тижнів роман залишався у списку бестселерів Publishers Weekly і увійшов у список кращих книжок 2016 року. Мова йде про роман Марти Холл Келлі "Бузкові дівчата".
Натхненний життям реальної героїні Другої світової війни, цей роман розкриває історію любові, спокути і секретів, які приховувалися протягом багатьох десятиліть.

Кароліна Феррідей працює у Французькому консульстві у Нью-Йорку. Але її життя кардинально змінюється, коли гітлерівська армія вторгається до Польщі у вересні 1939 року, а невдовзі у 1940 році окуповує Францію.
Польська дівчина Кася Кужмерик розуміє, що її безтурботна молодість закінчилася, коли, після окупації Польщі нацистами, починає виконувати доручення підпільного руху опору.
У напруженій атмосфері один хибний крок може мати згубні наслідки.
Для амбітної молодої німецької лікарки Герти Оберхойзер оголошення про роботу у перевиховному жіночому таборі здається квитком у нові професійні сфери. Але вона опиняється в пастці нацистського концтабору і стає однією з лікарів-злочинців, що робили досліди над живими людьми.
Життя цих трьох жінок неймовірним чином перетинається. Їхні історії розгортаються на різних континентах: від Нью-Йорка до Парижа, Німеччини та Польщі. Кароліна і Кася прагнуть відновити справедливість для тих, кого історія забула.

Це захоплива книжка про подолання мирними людьми тих випробувань, з якими їх зіштовхнула війна. Келлі майстерно доповнила історичне тло чудовими персонажами.
  Publishers Weekly
Ті, хто любить читати історичну художню літературу, мають полюбити роман «Бузкові дівчата» Марти Холл Келлі
  ABC News


ISBN 978-966-8659-95-9
Рік 2017
Артикул 551238

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
120 грн