Маятник Фуко
В наявності (2 шт)
251 грн
Артикул | 562352 |
Автор | Еко Умберто |
Видавництво | Фоліо |
Серія | Зібрання творів Умберто Еко |
Кількість сторінок | 607 |
Палітурка | тверда |
Підрубрика | Світова класика, Детектив, трилер |
Опис
Умберто Еко (нар. 1932 р.) — відомий італійський письменник, вчений і філософ. Його перший роман "Ім’я рози", опублікований у 1980 році, одразу ж став супербестселером. У видавництві "Фоліо" вийшли друком книжки Умберто Еко "Ім’я рози", "Бавдоліно", "Таємниче полум’я цариці Лоани", "Празький цвинтар".
"Маятник Фуко" (1988) — історико-детективно-філософсько-пародійний роман. Назва твору походить від фізичного досліду, проведеного вченим Леоном Фуко у 1851 році, який за допомогою маятника довів, що Земля обертається навколо своєї осі.
..До редакції міланського видавництва "ґарамон", де працюють три інтелектуали з енциклопедичними знаннями — Казобон, Якопо Бельбо та Діоталлеві, полковник у відставці Арденті приносить рукопис своєї книги, у якій він начебто розкрив таємницю ордену тамплієрів. Наступного дня Арденті зникає за загадкових обставин, і трійця працівників видавництва вирішує відродити "задум" — справжню історію ордену тамплієрів, а також визначити їхню місію. В результаті виходить, що усі визначні події в історії Європи так чи інакше пов’язані з реалізацією "задуму" тамплієрів. Автор, перелицьовуючи історію, показує, на що здатні люди заради ідеї, а також на що може перетворитися бажання людини пізнати сенс буття.
Характеристики
ISBN | 9789660382077 |
Вага | 700 |
Рік | 2019 |
Мова | Українська |
Відгуки
- Коментарі
Завантаження коментарів...