logo3.png

Народжені перемагати

Рейтинг:
Нема в наявності
85 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 559272
Автор Мартинюк Сергій
Видавництво Український пріоритет
Серія Революція Гідності
Кількість сторінок 144
Палітурка м'яка
Підрубрика Сучасна українська
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книга «Народжені перемагати», є одою до боротьби українського народу за свободу та права на світле майбутнє. У книзі описано події на Майдані, конкретні епізоди з життя українського патріота. Вище сказане подане у форматі невеличких новел, віршів, а також двох п'єс. Виразними особливостями цієї книги є правдивість, щирість, простота та глибина думок.

Автор-оповідач пропагує здоровий націоналізм не словами, а вчинками, що є великою рідкістю у наш час. Він живе за принципами «Я УКРАЇНЕЦЬ і я цим пишаюсь» та «Дій так, щоб тобою пишалися діти». Саме тому книга є безцінним життєписом нашої боротьби за кращу Україну. У ній про любов до Батьківщини та про кожного з нас. І це відчувається з першої до останньої сторінки.

Про автора:  Сергій Мартинюк, родом з Балтського району Одеської області. За освітою військовий.  Був активним учасником двох Майданів. Написав та видав такі книги: «Здобули волю — здобудемо долю», «З Україною в серці», «Горжусь, что я Украинец», «Я Українець і маю розум Переможця».


ISBN 9786177398959
Вага 165
Рік 2018
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо