logo3.png
Мова. Літературознавство. Гуманітарні науки

Не відверну лиця

Рейтинг:
В наявності (5 шт)
119 грн
Поділитись
Письменник Барабаш Юрій
Видавництво Темпора
Кількість сторінок 756
Палітурка тверда, суперобкладинка
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація
Книга Юрія Барабаша «Не відверну лиця» містить праці автора за останні чверть століття. Понад половину її обсягу складають дослідження різних, передовсім українських, аспектів спадщини Миколи Гоголя. Драматичну долю і творчість українських письменників-еміґрантів XX століття (Євген Маланюк, Василь Барка, Аркадій Любченко, Віктор Петров) розглядається в розділі «Заокеання». Розвідки і матеріали, вміщені у розділах «Статті. Нотатки. Есеї» та «Інтерв’ю», присвячені актуальним проблемам історії та сучасного розвитку українського красного письменства.
Особливість побудови книги полягає в тому, що тексти різних літ друкуються в автентичному вигляді, за первісними редакціями, однак при цьому публікацію кожного з них супроводжує Post scriptum — сьогоднішній коментар автора, що надає книзі рис літературної автобіографії.
Книга розрахована на фахівців-філологів, викладачів і студентів навчальних закладів гуманітарного профілю,а також на читачів, які мають поглиблений інтерес до українського красного письменства.


Видання яке вміщую в себе дослідження  творчості вітчизняних письменників еміґранатів минулого століття. Особливістю видання є те, що багато текстів вміщено у первинному вигляді. Також автор додає свій актуальний коментар.


ISBN 978-617-569-157-1
Рік 2013
Артикул 527939
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
65 грн
Підписатися
0
120 грн
Підписатися