logo3.png

Несподіваний збіг

Рейтинг:
Нема в наявності
51 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 548791
Автор Анкерсен Клаус
Видавництво Крок
Кількість сторінок 100
Палітурка М'яка матова
Підрубрика Сучасна світова, Поезія
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Клаус Анкерсен (1967) — данський літератор, майстер споукен-ворду та інсталяції. За освітою філософ і антрополог. Проявив себе як митець із початку ХХІ століття. Працює як куратор клубу споукен-ворду Wicked Wednesday. Співавтор документального фільму Peanuts & Fri Fad.
Як письменник Анкерсен дебютував у 2003 році. Наразі є автором 4 збірок малої прози і поезії. Випустив CD-диск із своїми віршами, зняв документальний фільм. Пише данською і англійською, його твори перекладені шведською, українською, індійською.

Анкерсон особисто вже встиг побувати в Україні. Він був серед гостей львівського Форуму видавців 2013 року і встиг запам’ятатися досить ексцентричною манерою виконання своїх віршів.

А от із самими текстами українському читачеві досі ознайомитися не дуже випадало, навіть за допомогою пошуку в інтернеті. Що ж, скандинавська поезія тепер, може, й не надто швидкими темпами, але послідовно, регулярно з’являється в українських перекладах, і такому розширенню поетико-географічних горизонтів можна тільки радіти.


ISBN 978-617-692-354-1
Рік 2016

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо