logo3.png
Мистецькі альбоми та фотокниги

Обереги. Ляльки-мотанки

Рейтинг:
Нема в наявності
39 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Долгова Віталіна
Кількість сторінок 64
Палітурка М'яка глянцева
Серія Ukrhandmade
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Лялька мотанка - один з традиційних українських оберегів. Майстерність і секрети її виготовлення передавалися  у родині з покоління в покоління. У серії Ukrhandmade видавництво АССА пропонує окрему книгу, яка присвячена історії, традиціям і техніці створення цього оберега.

Лялька мотанка- в українській культурі була не тільки іграшкою. Детально про етнічні корені і звичаї, пов'язаних з цим видом народної творчості, можна прочитати в першому розділі книги. Автор пропонує читачеві познайомитися з техніками і правилами виготовлення виробів. На сторінках посібника представлені 10 майстер класів, які допоможуть зрозуміти, як зробити ляльку-мотанку. Берегиня дому, Крупеничка, Гладунка-травниця, Щастя-Доленька, Жаданиця - всі ці та інші мотанки описані в книзі. Кожен майстер клас супроводжується короткою історичною довідкою, де пояснюються значення окремих елементів і символіка ляльки.

Наведено список необхідних матеріалів та інструментів. Ляльки мотанки і процес їх створення забезпечені покроковими фото та детальними інструкціями. Власноручне виготовлення традиційних ляльок мотанок дозволить долучитися до коріння української культури і більше дізнатися про звичаї наших предків.


ISBN 978-617-7312-07-8
Рік 2016
Артикул 548585

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
146 грн